FORUM ÖZEL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM ÖZEL

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

itiraf.com dan seçmeler :)

YazarMesaj
ReSimKoLiKk..~
Süper Moderatör

Süper Moderatör

Kadın
Yengeç Mesaj Sayısı : 36
Ruh Hali : itiraf.com dan seçmeler :) Zehirl10
Deneyim :
itiraf.com dan seçmeler :) Left_bar_bleue1 / 1001 / 100itiraf.com dan seçmeler :) Right_bar_bleue

Kötü İhbar :
itiraf.com dan seçmeler :) Left_bar_bleue1 / 1001 / 100itiraf.com dan seçmeler :) Right_bar_bleue

Ekstra
Aktiflik:
itiraf.com dan seçmeler :) Left_bar_bleue1000/1000itiraf.com dan seçmeler :) Empty_bar_bleue  (1000/1000)
itiraf.com dan seçmeler :) Empty
MesajKonu: itiraf.com dan seçmeler :)   itiraf.com dan seçmeler :) Icon_minitimeSalı Haz. 08, 2010 5:51 am

[color=indigo]
sertanlove; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 26; İl: Adana
itiraf.com dan seçmeler Smile Ey itiraf.com erkekleri... “Nasıldı?” sorusuna kendinden emin bir şekilde “Ötekilerden farkı yoktu!” cevabını veren bir sevgiliniz oldu mu? Hücum ederken kontra ataktan gol yemek bu olsa gerek.

yanlızbiryer; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 22; İl: İstanbul
Geçen gün nişanlımla bir düğüne gittik. Gelin odasına yeni evlilere takı takarken damat nişanlıma “Üstünde karınca var” dedi. Peki bizimki ne cevap verdi? “Ağaçlık yerden geliyoruz da...” Bu naçizane cümleden sonra nişanlımın toplama çalışmalarını yeni evli çift gülerek bense utançtan yerin dibine geçerek dinledik. Oldu olacak ayrıntı da vereydin aşkım!

şuşiçip; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 21; İl: Ankara
Anaokuluna giden 4 yaşındaki yeğenimi okuldan almaya gitmiştim. Bizimki suratını asmış bir köşede oturuyordu. Nesi olduğunu sordum. Meğer öğretmeni (sevdiği kadın) gün boyu derste ******´ü anlatmış ondan sevgi dolu sözlerle bahsetmiş. Bizim ufaklık da sevdiği kadını ******´e kaptırmış olmanın verdiği hırsla yanıp tutuşuyormuş.

gıcıksarışın; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 31; İl: Ankara
Kocamla ilk yıllar istekle birlikte olurken şimdilerde saçlarım kirlenince nasılsa saçımı yıkayacağım bari o da nasiplensin diye birlikte oluyorum.

sennedenben; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 24; İl: Manisa
Babanım midesindeki gazı anlatma şeklini aynen aktarıyorum: “Valla g...me bir kaval soksan sabaha kadar kuzu otlatırım” Ne diyeyim anneme bi gaz maskesi şart sanırım...

ahoeskigünler; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 29; İl: İstanbul
Ablam ve ben evlendikten sonra evin tek hakimi olan abim annemle daha bir yakınlaştı. Annemde de yanlız kalma korkusu başladı heralde ki artık abimi evlendirme gibi bir çabası yok gibi. E olmaz tabii geçen akşam gittiğimde ikisini mutfak masasında biber dolması doldurup bir yandan da komşu kadının akşama kadar sokaklarda gezip çocuklarına bakmadığıyla ilgili dedikodu yaparken buldum. Eğer abim mutfak önlüğü takmamış olsaydı ve ayağında da benden kalan terlikler olmasaydı bu kadar endişelenmeyecektim ama kanımca durum vahim.

_bella_donna_; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 20; İl: Ankara
Giresun Adliye Sarayı’nın giriş kapısında şöyle bir yazı var: “Sicil kaydı için 2. kattan dilekçe alınız. NOT: 2. kat yukarıdadır” İyi olmuş ikinci katın yerini de belirtmeleri. İnsanın aklına bin türlü 2. kat geliyor.

evetbudoğru; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 21; İl: Ankara
Otobüste karşılıklı koltuklardan birinde oturuyordum. Karşımda daha 16-17´lerinde bir anne kucağında en fazla 3 aylık bebeğiyle oturuyordu yanımda da kızın annesi vardı. Bebek gülümsemeye benzer bir hareket yaptı anneannesine. Yaşlı kadın bebeğin ağzına vurur gibi yapıp gayet ciddi bir ses tonuyla “Sen kızsın öyle herkesin içinde gülünmez” dedi! Ağaç yaşken eğilir dediysek tohumu ez de demedik teyzeee!!! El kadar çocuk ne anlasın senin ahlak dersinden.

shellrotella; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 43; İl: İstanbul
Uzak Doğu gezimizde yanımızda bir de balayı çifti vardı. Dönüş yolculuğumuz esnasında yeni damat koridorun diğer tarafında ve kendi hizasında oturan genç bir bayan ile uzuuun uzun sohbet edip bir akşam yemeğinde buluşmak üzere telefon numarası alışverişi yaptı. Bu arada yeni gelin ne yapıyordu dersiniz? Yeni kocasının omzuna başını dayamış horuuul horul uyuyordu. Gelin kızımızın tam da o anda uyanacağından korkmasam yeni damadı bu girişimci ruhundan dolayı alnından öpecektim. Yürü be damat kim tutar seni...
[/
color]

itiraf.com dan seçmeler :)
1 sayfadaki 1 sayfası