FORUM ÖZEL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM ÖZEL

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Msn Nickleri ~~

YazarMesaj
ReSimKoLiKk..~
Süper Moderatör

Süper Moderatör

Kadın
Yengeç Mesaj Sayısı : 36
Ruh Hali : Msn Nickleri ~~ Zehirl10
Deneyim :
Msn Nickleri ~~ Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Msn Nickleri ~~ Right_bar_bleue

Kötü İhbar :

Ekstra
Aktiflik:
Msn Nickleri ~~ Left_bar_bleue1000/1000Msn Nickleri ~~ Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Msn Nickleri ~~ Empty
MesajKonu: Msn Nickleri ~~   Msn Nickleri ~~ Icon_minitimeSalı Haz. 08, 2010 6:13 am

Sénn 0 Haincé védaŋdaŋ SoŋRa beŋ çoqtaŋ véda ettm a$qLara...

qöZzLéRimi aÇsam Daa Sn ÇıqSaŋ KaR$ıma..

qiTméq Yaqı$maSs Sna..!

KénDiŋ oLmaq vaRqéŋ asLa ba$qaSıNa baqMa...!!

SöZLéRŋ çq aCıTıy0r öLüoRmm...!!

KaLbimi YaLaŋ A$qLa DoLdrmaYa méRaqLı déiLm..!!

RaSt qéLdiim Tüm İnSanLaR Sŋi bŋa aŋLatrLaR..

KaLbimdé Sna Yér yoq benim KaLbm ShnSn!!

Sénn aRqanDn aqLaMam Snn İçiN öLüRm..!!

qéç YaTTım büTn aqŞamLaR sNi bna aNLaTrLaR!!

aRqamDa biRçq a$q war!!

İçimdéqi SénSzLiqi Shn başLaTr Shn biTiRirsn..!!

aqLımDa KöR ba$LanqıÇLarn HéPsNdé Shndén bi$éy war …

Ké$qé Hép Çocuq KaLsqTa KaLpLéRmiZz YéRiné DizZLéRmz KaNaSa..!!

Sni SiLdm Sni qömDm..!!

Snn mutluluqun kalp kırmaq üstünéé!!

Y0qLuunDa öréndm HéR iNSn Téq ba$ına!!

bénCiLsiN séWémésSn!!
ReSimKoLiKk..~
Süper Moderatör

Süper Moderatör

Kadın
Deneyim :

Kötü İhbar :

Ekstra
Aktiflik:
Msn Nickleri ~~ Left_bar_bleue1000/1000Msn Nickleri ~~ Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Msn Nickleri ~~ Empty
MesajKonu: Geri: Msn Nickleri ~~   Msn Nickleri ~~ Icon_minitimeSalı Haz. 08, 2010 6:14 am

GüL SuNaN Bir eLde Daİma Bir miktar GüL KoKuSu KaLır.

YakLa$Ma¡ UZakLa$¡DîDîk
DîDîk ëDërîM ha¥atIñI
bëñDëñ ba$kasIña ¥a$atMaM
sëñîtarîhîñî VururuM
añILarIñI asarIM¥ûrëgîñë
saPLarIM këñDîMî

||AsLa KayBettikLeRim OLmaDı wazqeçtikLerim oLdu..!!! ||

?•??•?• Öyle Bir Sevdiki kalbim Seni .!!•?•??•?•
ReSimKoLiKk..~
Süper Moderatör

Süper Moderatör

Kadın
Deneyim :

Kötü İhbar :

Ekstra
Aktiflik:
Msn Nickleri ~~ Empty
MesajKonu: Geri: Msn Nickleri ~~   Msn Nickleri ~~ Icon_minitimeSalı Haz. 08, 2010 6:14 am

' | Play baCk déqiL bu qérCék sés.Söz müziK sana yazmaK térS |

Dönmeye yüzün var mı? Bu kadar kolay mı?... Geçmişe dönüp ağlasanMsn Nickleri ~~ Virgul bu kız buna kanar mı?

xX ChéLLéKé RéHéCéLLé ¿

* xX dénqésizZ .. déngésizimm Msn Nickleri ~~ Virgul çılgınımm Msn Nickleri ~~ Virgulukalayımm Msn Nickleri ~~ Virgul ama çhok tatlıyımmm be «

chiLéké$h coLiq »

éyy Aşk GéLdiysén Üç Kéré Wur
ReSimKoLiKk..~
Süper Moderatör

Süper Moderatör

Kadın
Deneyim :

Kötü İhbar :

Ekstra
Aktiflik:
Msn Nickleri ~~ Empty

Kaybettin Beni !

Ama ÜzüLme ..

Sana çok Kız Var Kaldırım Köşelerinde !

s0nsuzLuq ÖnümdeyDi hep aMa..>> qiDémedim sénD"n uzaqa ..<<

......YaRıNı SaYma Bugün geç biLe...Nedeni Y.O.K "Kalbim Yok" yine..
ReSimKoLiKk..~
Süper Moderatör

Süper Moderatör

Kadın
Deneyim :

Kötü İhbar :

Ekstra
Aktiflik:
Msn Nickleri ~~ Empty
MesajKonu: Geri: Msn Nickleri ~~   Msn Nickleri ~~ Icon_minitimeSalı Haz. 08, 2010 6:15 am

<< Belki Kurduğumuz HayaLLer Biter Diye DüşLerde Bir Sen Biriktirdim Yüreğime >>

Bazen bir içki şişesiMsn Nickleri ~~ Virgul yaşam destek ünitesi!...

Belki de sen yanıldın...
Belki de sadece iyi kalpli bir yeteneksizdim ben...
Ebedi bir hayal kaçkını...

soNa saRan bozuK kasetLer gibi hayaT.. umuT yoK senDen başKa..

yoRuLdum aRtık ..

Sevdiqim İnsanı HeR sefeRinde BaskaLarının Koynunda buLmaktan yoRuLdum

Seni düşünürken
Sen yanlarımın ağrısından dört köşe olurum
Evin etrafın da...
Ve ben yine seni düşünürken...
Kirli ve üşümüş bir çocuk
Olurum.
ReSimKoLiKk..~
Süper Moderatör

Süper Moderatör

Kadın
Deneyim :

Kötü İhbar :

Ekstra
Aktiflik:
Msn Nickleri ~~ Empty
MesajKonu: Geri: Msn Nickleri ~~   Msn Nickleri ~~ Icon_minitimeSalı Haz. 08, 2010 6:15 am

bîzdé SâbâH oLmâzMsn Nickleri ~~ Virgul bîzdé GünéŞ DoğmâzMsn Nickleri ~~ Virgul bîz ¡§¥ãNKãR’ıZ Kızım bîzLé DoSt oLmâk Sîze YaKıŞmaz…
TopLumdâ Hép îtîLîrîz SanmaKî bunâ îSteKLiyizMsn Nickleri ~~ Virgul bîz SadeCe SêvdiKLêrimizin éSériyiz..!!
Madem ayrılığa hüküm giymiş bu yürek ; O zaman ölmek için yaşamak gerek !!!
Tek tesellim kadehler b
aşka birşey istemez ssahoş etsin yeter ki rakı şarap fark etmez..
Hayatta hiç kimse için ağLamaya değmezMsn Nickleri ~~ VirgulağLamaya değenLer zaten ağLatmaz…
Eğer bir gün ağLaman gerekirse başını dik tut ki:GözyaşLarın seni ağLatan kişi kadar aLçaLmasın…
Bu masaLar bo$ kaLmaz gidenin yeri doLar. Bu vazoLara bir$ey oLmaz yaLniz cicekLer soLar.
Gönül kimsesiz yapamaz sevebiLeceği bir dost arar. Ta$in kaLbi yoktur ama onu biLe yosun sarar…!
Serseriyim sokaklar evimMsn Nickleri ~~ Virgul serseriyim adam gibi severimMsn Nickleri ~~ Virgul bana bir adım gelene ben on adım giderim.Dinle cici kız dinle zannedersinki serseri ağlamazMsn Nickleri ~~ Virgul
serseri bi kayboldumu onu kimse bulamazMsn Nickleri ~~ Virgul şimdi anlıyorsunyaMsn Nickleri ~~ Virgul şehirlerin asi kızı hiç kimse serseri gibi sevipte aşık olamaz
Dünya kadar derdim olsun senin gibi yarim olsun. kavuşmaya zaman yoksa öbür dünya bizim olsun.para şöhret elin olsun
tatlı dilin benim olsun.sensiz geçen yüzyıl değil.seninle gecen bir gün benim olsun
aşkım.
Biz kimleriz diye sormaMsn Nickleri ~~ Virgul biz hayata bosvermislerdeniz. Bize hayat nedir diye sormaMsn Nickleri ~~ Virgul biz hayat deryasinda yüzenlerdeniz.
Bizi arama lüks meyhanelerde Msn Nickleri ~~ Virgulbiz dost sarabı icenlerdeniz.Bize dostMsn Nickleri ~~ Virgul arkadas nedir diye sormaMsn Nickleri ~~ Virgul biz onlar için ölüme gidenlerdeniz.
SEVGİME İHANET EDEN SEVGİLİYİ KURŞUNA DİZERKEN TİTRERSE ELİM O TİTREYEN ELLERİMİ KESMESSEM NAMERDİM!!!
Bir gün sen de beni ararsın.Bir hasret seni yakarMsn Nickleri ~~ Virgul deli bir özlem sarar ağlarsın: Geri dönmek istersinMsn Nickleri ~~ Virgul eski bir
şarkı sözleri yakar birdenMsn Nickleri ~~ Virgul
gözlerin dolar ağlarsın elimde değil unutmak seniMsn Nickleri ~~ Virgul kaçsamda kovalar anılar beni boş hayallere sarılır gibi kolaymı unutmak biranda seni.
Ben bir çocuğum
aşka kandırılmış.
Ve sarhoş bir kafayım şaraba bandırılmış.
Ben bir geceyim gündüzlerden çalınmış.
Ve ben mecnunum elinden leylası alınmış.
Biz ince belMsn Nickleri ~~ Virgul ela gözMsn Nickleri ~~ Virgul sütun bacak için sevmedik güzelim
Gümbür gümbür bir yürek diledik kavgamızda…
Ateşin yanında barutMsn Nickleri ~~ Virgul barutun yanında ateş olasın diye! ..
Rakı sofralarında söylenipMsn Nickleri ~~ Virgul acı tütün çiğnercesine sevdik
ANLAYAMADILAR…
BENİM ACIYA VERECEK BİR ŞEYİM KALMADIMsn Nickleri ~~ Virgul
MUTLULUKTAN ALACAĞIM VAR BENİM
fırtınanın şiddeti ne olursa olsun martı sevdiği denizden asla vazgeçmezz.
kalemimi kırsalar seni sevdiğimi kanımla yazarım
Bazen çoban olup koyun güderim Kafam Bozulur Esrar Çekerim
Bunalıma Girer Jilet Atarım Ferdiciyim arkadaş çok görme bana!!!
Secde Ettim
aşka taparcasına uğrunda Tanrının Yolundan oldum
Sebep sensin bütün günahlarıma sevdikçe sayende günahkar oldum!
ben sensiz cennette yaşamaktansa seninle cehennemde yanmak isterim
Bu
aşkın biletini istediğin gibi kes Nasılsa gidiyorsunMsn Nickleri ~~ Virgul biliyorum git Ama ardında ağlayan bir çift göz
Paramparça bir yürek Ve yıkılmış bir dağ görmek istemiyorsan Çek silahı daya sırtıma Titrersem namerdim Sen vurdun da ben ölmedim
İçtiğim Şarap OLsun Çéktiğim Esrar Olsun Sévdiğim Kız Müslümcüysé Canım Féda oLsun..
SERSERILER NE AGLAMAYI NEDE SEVMEYI BILIRMISMsn Nickleri ~~ Virgul
OLAKI SEVDI BIR KEZ SEVERLERMIS VE OLAKI AGLADI GOZYASININ DUSTUGU YERDE OLURLERMIS.
Sen Benim Adımı Bile Anamazsın…Bırak Dost Kalmayı Sen Benim Düşmanım Bile Olamazsın!!!
Bir Gün O Güzel Gözlerine Yaşlar DolarMsn Nickleri ~~ VirgulKalbin SızlarMsn Nickleri ~~ Virgulİçin Yanarsa Deme Bana Sen Yaktın..SEN İSTEYEREK YANDIN!!!
Ağlamak cocuklara affetmek ALLAH a mahsusturMsn Nickleri ~~ VirgulBir gün beni aldatırsan ağlamam cocuk değilim affetmem ALLAH değilim…
sevdigimizi elimizden alanlara kolumuza jilet attıranlara
kadeh şişesini elimize tutuşturanlara isyanım allah a değil TÜM ALLAHSIZLARA
Gözlerine baktıkça ağlasada gözlerim Ağlamak içinde olsa gözlerini özledim
ECELE SÖZLÜ Msn Nickleri ~~ Virgul ÖLÜME NİŞANLIYIZ Msn Nickleri ~~ Virgul TESADÜFEN GELDİK Msn Nickleri ~~ Virgul MECBURİ YAŞIYORUZ
Efkarlıyım bu gün yine gurbet elde akşam oldu içip küstüm kaderime ayrılık oldu.
Anam yokki derdimi bilsin bacım yokki gözyaşımı silsin hasta düştüm gurbet elde yanlızım şimdi
seninle başladığına inandığım bir hayatıMsn Nickleri ~~ Virgulsen olmadan nasıl yaşarımmm…
Bir kar tanesi kadar beyaz ol ama ; onun kadar soğuk olma bitanem…
DENIZ YA KUDURMALI YA DURULMALIMsn Nickleri ~~ VirgulHANCER YA SONUNA KADAR SAPLANMALI YA KININDA DURMALI.
SEVECEKSE INSAN YA OLUMUNE SEVMELIMsn Nickleri ~~ VirgulYADA HIC.
Bugün senin için bir Kurban Kestim HaLa akıyor ve acıyor BiLekLerim.!!
YağmurMsn Nickleri ~~ Virgul mutluluğuma gölge düşürmek için yağıyorsun aldırmıyorum. Niyetin beni ıslatmaksa ben zaten ağlıyorum..
GULLER ARASINDA BIR DIKEN KIRIK MASADA ICKI ICEN AZAB OLMUS GÖNLÜ ESRAR CEKEN
NEREDE BIR MUSLUMCU GÖRÜRSEN BENI HATIRLA!
Kim Démişki SarhoşLuk Kötü Şéy Oysa Bén Hérşéyimi Ayıkén Kaybéttim..
DUNYA BIR EFSANE HAYAT BIR DRAM YASAM BIR HUZUN SEVMEK BIR HATA…
Dumanımda o vardıMsn Nickleri ~~ Virgul sigarayı bıraktım; kadehimde o vardıMsn Nickleri ~~ Virgul içkiyi bıraktım;
rüyalarımda o vardı uyumayı bıraktım; baktım ki onsuz olmuyorMsn Nickleri ~~ Virgul yaşamayı bıraktım!
Başını göğsüme yasladığında tek bir düşmanım vardır:geçip giden zaman.
aldanma hayatın cılvelerıne hersey bahane Msn Nickleri ~~ Virgulgörünüsüm serseri ama gönlüm sahane
sil at aklından yazıp cızdıgın eserı herkezden üstundür su gördügün serseri
Gittiğin gün kendin gibi herşeyimi alıp gittin.Sen gittin ben bittim.
Kader deyip çekip gittin.Sen suçlu değilsindeMsn Nickleri ~~ Virgulkader mi suçlu ey zalim.
Her sokak köşesinde kavgamızMsn Nickleri ~~ Virgulokulda kıravatımızMsn Nickleri ~~ Virguldostumuzda hatıramızMsn Nickleri ~~ Virgul
düşmanımızda façamızMsn Nickleri ~~ Virgulher meyhanede masamızMsn Nickleri ~~ Virgulsevenlerimizde adımız silinmez.
Senin gözün hep yükseklerde benim ise sende.Sen marka dedin ben mutlulukMsn Nickleri ~~ Virgulsen son model araba dedin ben sevgi dedimMsn Nickleri ~~ Virgul
sen en büyük mutluluk para dedin ben ise sana kavuşmak dedim ve bırakıp gittin.
Tek başıma kalmış bir karanlıktayım bağırıyorum sesim çıkmıyorMsn Nickleri ~~ Virgularıyorum yolumu bulamıyorum;bir yanım uçurum Msn Nickleri ~~ Virgul
bir yanım ormanlık.Uçuruma gitsem ölecemMsn Nickleri ~~ Virgulormana gitsem kurtMsn Nickleri ~~ Virgulçakalın kucağına düşecem çıkmazdayım.
HER NE KADAR SOSYETENİN MERMER TAŞLARINDA DANS ETMESİNİ BİLMESEKTE HER NE KADAR SON MODEL BMW İLE SOSYETE MEKANLARINI GEZMESEKTE
KALDIRIM TAŞLARINA OTURUP ESRAR ÇEKMESİNİ SEVDİKLERİMİZ UĞRUNA ADAM KESMESİNİ BİLENLERDENİZ
Ben bir insanı sevme cesaretini gösterdim sen ise bir insan olma cesaretini gösteremedin.
Eğer birgün bu aciz vücudum musalla taşına konunca suçu neydi diye sorarlarsa sen söyle meyhaneci tek suçu sevmekti de.
Öyle bir yar severim ki ilaha tapar gibi tapar anama bakar gibi bakarım
ama dudağında ruj arkasında puşt görürsem anam avradım olsun benzin döker yakarım…
KiMSe WaZGeÇiLMeZ DeĞiLDiR.kIr kALbİmİ GöNLüN oLsUn.aL HeRŞeYi gÖzÜn dOysUN.
ŞiMDi bAşKa MaNiTaLaRLaYıM aL bUdA SaNa KaPaK oLsuN..!!!
B
aşkalarına kendinden fazla değer verme. Ya onu kaybedersinMsn Nickleri ~~ Virgul ya da kendini mahvedersin.
Terk edenden alınacak en büyük intikam Msn Nickleri ~~ Virgul ona kupkuruMsn Nickleri ~~ Virgul sevgisiz gözlerle bakmaktır.
Eskiden olsa arkandan bakar ağLardımMsn Nickleri ~~ Virgulşimdi arkama biLe bakmam.
Eskiden uğruna dünyaLarı yakardımMsn Nickleri ~~ Virgulşimdi bir K!BR!T bile çakmam…!
Bugün bensem Dün sensinMsn Nickleri ~~ Virgul Deli bensem Zincirim sensinMsn Nickleri ~~ Virgul Sarhoş bensem Şarabım sensinMsn Nickleri ~~ Virgul
Aşık bensem Aşkım sensin ve ben hala yaşıyorsam Sebebi Sensin….
SIMDI BASKASININ OLSANDAMsn Nickleri ~~ VirgulBOYNU BUKUK YALNIZ KALSAMDAMsn Nickleri ~~ Virgul
ELIMI TUTUP SACIMI OKSAMASANDA BILIYORUM YINEDE BENIMSIN…
BİLİRMİSİN BİLDİĞİMİ BİLMESSİN BİLDİĞİMİ BİLSEYDİN BİLDİĞİMİ ANLARDIN SEVDİĞİMİ
Gidene Kal Demek ZavallılaraMsn Nickleri ~~ VirgulKalana Git Demek TerbiyesizlereMsn Nickleri ~~ VirgulDönmeyene Dön
Demek AcizlereMsn Nickleri ~~ VirgulHak Edene Git Demek ASİLLERE Yakışır
Çaresizlikten kesemediğimiz sakal şimdi züppelere moda olmuş kardes zoruma gidiyor işte
Niye ağlıyorsun dedilerMsn Nickleri ~~ Virgul sevdim dedim. Niye üzülüyorsun dedilerMsn Nickleri ~~ Virgul gönül verdim
dedim. Elin kızı için değermi dedilerMsn Nickleri ~~ Virgul meğerse değmezmiş geç anladım ..
Aşkımız için dünyayı yıkarımMsn Nickleri ~~ Virgul Yeri göğe katarımMsn Nickleri ~~ Virgul o da olmazsa gülümMsn Nickleri ~~ Virgul kendimi yakarım.
OrTaMıN bİTTiği YerdE biZ BaşLaRız TaRzıMız İçİn ÖLür şEKLİmiz İçiN yaŞaRız..!!!…
€nTeL DeGiLizKi MaNiTaMIz OLSuNMsn Nickleri ~~ VirgulCaDDeLi DeGiLiZKi AraBaMIZ OLSuN.
BiZ CaKaLDeReLiYiZ BIrAKINDa FarKImIz OLSun.!!!
DünYaDa Hiç KimSeYe GüVenMe CünKi BeYaZ GüLüN BiLe GöLGeSi SiYahTir
KaLdırımLarı üzerimize Yorgan Gibi Çektik.. Bize bir adım geLene biz On adım Gittik..Oksijenimiz Sigara
Mineralimiz yavan ekmek.. Kolaymı Bu dünyada Serseri Damgası yemek.. Kolaymı be GüzeLim seviLmeden sevmek..!
laf sokma kapak oLursun uğraşma etiket oLursun yavşama köpek oLursun biraz adam oL ki yanımda yer buLursun.
HeR GeNÇ DeLiKaNLıNıN BiR SeVGiLiSi oLaBiLir AmAMsn Nickleri ~~ Virgul
HeR GeNÇ KıZıN BiR DeLiKaNLı SeVGiLiSi oLaMaZ…!!!
H£R CanL! öLümü TatacaqTır
biz zenGin CocuqLarı Gibi $iq Giyinip PahaLi H£d!y€Ler aLmayı biLmeyiS
aMa Teq biLdiğimiz bi$i Wardır SevdiqMi öLümüne Severiz..!!!
HANI SADECE OLUM AYIRIRDI BIZIMsn Nickleri ~~ Virgul SOYLE SEVGILIM…HANGIMIZ OLDU
SEN + BEN = BIRIZ SEN - BEN = HICIZ SEN / BEN = BÖLÜNMEYIZ…. !!!
siir yazmak seni sevmek kadar guzel olsaydi sana degil ama senin icin yazdigim binlerce siirlere asik olurdum
GuLmEk SeNin BiR TuTkUn OlSuNMsn Nickleri ~~ VirgulbIrGuN aGlArSaN oDa MuTlUlUkTaN oLsUn…
$arapSız DuraMayız £srarSiz KaLamayiz Ç€K£r!z £Maneti S!q€riz adaLeti..!!!
YERİ GELİR EFENDİYİZ YERİ GELİR SERseri YİZ DUVARLARDA İSMİMİZ
KIZLARDA RESMİMİZ OLSADA BİZ SEVDİKMİ ALLAH INA KADAR SEVERİZ
rabbim sen beni dostlarımdan koru ben düşmanlarımın icabına bakarım.!!!
Sizin oralarda yıldız kaydığında dilek tutulur bizim buralardaysa birinin öldüğüne
inanılır…ne yani sizin dileklerinizin kabul olması için bizden birinin ölmesimi lazım….
Sen benDen AyrıLmaya Karar VereCek Kadar KüçüLdüySen … ben Senin
UğrunDa ÖLümü Göze ALaCak Kadar büyüDüm Demek†ir…
Aydınlık dunyamı karanlık eylemeMsn Nickleri ~~ VirgulSeven yuregımı sensızlıge suruklemeMsn Nickleri ~~ Virgul
Her sıgara dumanında aklıma duşmeMsn Nickleri ~~ VirgulDuste gor benım dustugum bu hale.
ne paranın delisi ne pezevengin gölgesi ne ibnenin bekçisi nede silahın tetikçisi olduk
biz gönlümüzün efesi ortamların delisi dostlarımızın kölesi olduk
sen benım ıcımde oldugun surece ne sen kımseye rakıp nede kımse sana rakıptır cunku sen benım ıcın teksın..!!
CESEDI MEYHANEDE BULUNMUS ICKI DOLU MASAYA KONULMUS DUA YERINE MUSLUM OKUNMUS
NEREDE BIR MÜSLÜMCÜ GÖRÜRSEN BENI HATIRLA!
GECELERI PARKLARDA YATAN AC KARNINI SIGARAYLA DOYURAN YAKASIZ GÖMLEGE KRAVAT TAKAN
NEREDE BIR MÜSLÜMCÜ GÖRÜRSEN BENI HATIRLA!
ReSimKoLiKk..~
Süper Moderatör

Süper Moderatör

Kadın
Deneyim :

Kötü İhbar :

Ekstra
Aktiflik:
Msn Nickleri ~~ Empty
MesajKonu: Geri: Msn Nickleri ~~   Msn Nickleri ~~ Icon_minitimeSalı Haz. 08, 2010 6:16 am

Özlem geceleri kapımıza dayanacak
Sevgilim../..susturma bizi
Sürç-ü lisan olmasın bu
aşk

Uğurladım eski sevdalarımı../..gözlerine ilk baktığım an
Çarmıha gerdiğim özlemlerimi azat ettim
Huzur kazandım müzayededen ikimiz için
Bol köpüklü bir kahve taşıdım bakışlarımla sana
Yüreğimi istedin../..verdim

Kayıplarım çokMsn Nickleri ~~ Virgulne yazar senide kaybetmişim
Ben kimleri tarihe gömdümMsn Nickleri ~~ Virgulsen bilemezsin
Kalbimdeki imparatorluğun efendisi benim
Seni az önce idam ettirdim

tüm barbi bebeklerimin bacaklarını çoktan kırdım ben;

bebekler'l e

oyna_mı'yorum artık ...!

içim'de iç ses /dış ses kapışması var ...!
iç ses'me ayakta alkış varkenMsn Nickleri ~~ Virgul
dış ses'ime olanca küfür'üm var.
ReSimKoLiKk..~
Süper Moderatör

Süper Moderatör

Kadın
Deneyim :

Kötü İhbar :

Ekstra
Aktiflik:
Msn Nickleri ~~ Empty
MesajKonu: Geri: Msn Nickleri ~~   Msn Nickleri ~~ Icon_minitimeSalı Haz. 08, 2010 6:16 am

Şimdi daha iyi anlıyorum kiMsn Nickleri ~~ Virgulnefes almak değilmişMsn Nickleri ~~ Virgulyaşamak.Ateşlerde yanmak gibi bişeyMsn Nickleri ~~ Virgulseni severken sensiz olmak...

Herkesin üç kişiliği vardır;Ortaya çıkardığıMsn Nickleri ~~ Virgulsahip olduğuMsn Nickleri ~~ Virgulsahip olduğunu sandığı...

İnsanlar gelmeleriyle yalnızlıklarını dağıtanları severlerMsn Nickleri ~~ Virgulgitmeleriyle kendilerini yalnız bırakanlara aşık olurlar...

AşkMsn Nickleri ~~ Virgul seven için ızdırapMsn Nickleri ~~ Virgulsevilen için gururdur.Karşılıklı sevenler için SAADETMsn Nickleri ~~ Virgul sevipte sevilmeyenler içinse; Ö L Ü M D Ü R ...

Sen beniMsn Nickleri ~~ Virgulbenim seni sevdiğim kadar sevseydin;benim seni senin beni sevdiğin kadar sevdiğimi a n l a r d ı n ...

Ne ses Msn Nickleri ~~ Virgul Ne Nefes Msn Nickleri ~~ Virgul Ne de rüzgar Bağışlar SeniMsn Nickleri ~~ Virgul Dönüp sırtını GiderkenMsn Nickleri ~~ Virgul Söyle kim kaşılar Seni !!!

Birgün karşılaşırsak ayrıldığımız yerdeMsn Nickleri ~~ Virgul eller gibi davranıp görmemezlikten gelme...

Aşık olup acı çekeceğimeMsn Nickleri ~~ Virgul nezle olur burnumu çekerim daha iyi...Msn Nickleri ~~ TATLIIIIIIIIIII6

Gülü güleneMsn Nickleri ~~ Virgulsevgiyi bileneMsn Nickleri ~~ Virgul nefreti hakedeneMsn Nickleri ~~ Virgulkalbi taşıyabilene vermeli...

Seni seviyorum diyen dillere değilMsn Nickleri ~~ Virgulsenin için ağlayan gözlere inan...

Biliyorsun talebeyimMsn Nickleri ~~ Virgulhaftaarası gelememMsn Nickleri ~~ Virgul cumartesi annem evde pazar babaannemdeMsn Nickleri ~~ Virgul hele ikimizi görürlerse seyret sinemayı evdeMsn Nickleri ~~ Virgul Anlasana BE İBNE benim gözüm yok sende.... [img:6c9a]http://www.tatliaskim.com/images/smilies/smile[2].gif[/img:6c9a]

Kirpiklerin köprü olsaMsn Nickleri ~~ Virgulgözyaşların nehirMsn Nickleri ~~ Virgulnehir taşıp köprü yıkılsa düşeceğim tek yer dudakların olurdu BİTANEM...

Gülü öylesine sevmelisin ki Msn Nickleri ~~ Virgul dikeni yok diyebilmelisin...

"Yarınlar hep güzel olacak " derler. Oysa bugünler dünlerin yarınları değil miydi?...

çoK SevmiŞtm onu ve dahadA seviyoRm biLiyomusn yani nAsıl desEm seNi seninLe yAşaMk varKEN seNsz Hayalinle yAşamak qücüme qidiyor

MuTluluKlaR diLerİm yEnİ AşKındA sen bEni düŞünmeDen yAşamana baK sEniN dErTlerİn var ya BeniM yAnımDa ben onLarla yaşArIm sen keyfine bak !

Keşke Her Aşk Mutlu bitseMsn Nickleri ~~ Virgul Keşke Her Gerçek Sevgi Layık Olanda KalabilseMsn Nickleri ~~ Virgul Veya Unutmak Mümkün Olabilse!!!

Umutlarım Yıkıldı Senden Sonra Yaşamayı Haram Gördüm Kendime!!! Bu Dünyadan Kurtulmak İstediysemde Kaç Defa Sensiz Gidemedim Ölüme...

sözlerin büyükMsn Nickleri ~~ Virgul yüregin küçük..yanlisların çokMsn Nickleri ~~ Virgul dogruların yok.kendine göre sansliMsn Nickleri ~~ Virgul bana göre zavalli!!

~~Ne Seni Sevdiğime Pişman Ne De Seni Sevene DüşmanımMsn Nickleri ~~ VirgulYalnızca Seninle Olmak
VarkenMsn Nickleri ~~ Virgul Sensiz Yaşadığıma Pişmanım....~~

SeNi seviYorum Ama benİ anLamadıN dUyqularImLa oynADın bEni bıRaktın seNsiz yAşAmAk inAn zor qELiyoR bAnA!!

Suskunluğum Asaletimdir...her lafa verilecek bir cevabım var ama ; lafa bakarım laf mı diye ; bir de söyleyene bakarım adam mı diye...
Ya ölümüne SeverizMsn Nickleri ~~ Virgulyada tek kalemde Sileriz!Tarihi Biz Yazdık..Tarihtende Biz Sileriz

HayaT bir EMANETSE bırAKTIGIN YERDEYİZ HayaT bir OYUNSA KRALİNİ OYNARİZ HayaT SevMEKSE ÖLÜMÜNE SEVERİZ

•.....nokta değil Msn Nickleri ~~ Virgulvirgül koydum öyküme.....

ÇOKTAN UZAKLAŞTIM BIRAKTIM BİR YERLERDE UNUTTUM SENİ AŞK;HATIRLAT KENDİNİ BANA....!

Seni özlüyormuyumMsn Nickleri ~~ Virgul özlüyorum... tıpkı çocukluğumda oynadığım sokakları özler gibi... tıpkı ağlayarak annemden pamuk şeker ister gibi... MASUMCA VE HALA BU YAŞA RAĞMEN ÇOCUKCA!...

'Sewmek beni bırakıp Nereye Gidiyorsun Demek DeqiLMsn Nickleri ~~ VirgulGittiqin YerLerde DUALARIMLA seni Koruyacaqım diyebiLmektir'!!!

üç kuruşluk insana beş kuruşluk değer verirsen aradaki iki kuruşa seni satar...
dudağında sır kalamam…yüreğinde yer bulamam…gidiyorum artık kalamam…
unut beni unut gitsin bu hikaye burda bitsin… yar gözün aydın yar gözün aydın artk bendn kurtuldun yar …
gurur aşkı ziyan eden sözümü tutaçağım seni unutaçağım aşk romandı eskiden seven kizin romani şimdi veda zamanı…
• ….. Hediye Edilen Gunlerinde bir Duaci Ol Uluya Anlasilmadan Kapanmasin Darbeler Yesende Yuregine Affetmek en Asil Intikam…..
KaLbİm KaFeStE RuHuM SoN NeFeStE!!!
Aşk mı?=ÖlümüneMsn Nickleri ~~ Virgulİçmek mi?=Sabahlara kadarMsn Nickleri ~~ VirgulKorkumu?=Sadece ALLAHMsn Nickleri ~~ VirgulKavgamı?=Atara AtarMsn Nickleri ~~ Virgul Satıra Satır…!

Aşk insanın hem dostu hem de düşmanıdır. ınsanı onun gibi yıkanMsn Nickleri ~~ Virgul onun gibi sevindiren bir şey daha yoktur hayatta

•?•??•?• Öyle Bir Sevdiki kalbim Unutmaz Artik Bir An »» Seni ==>> ....?????

DeqEriMi bİLemeDin haYatıMı maHvettiN yAzık ki seNin qiBisine qöNül vermiŞim... aŞkımm çEk qiT haYatıMdan...
ne kadar detaylı ρlanlarsan kader sana o kadar sert vurur...

!...hayatta en açi sey ;insanoglunun yasam sureçindeki kaçirmis oldugu ƒirsatlardir...!

׺°”˜`”°º× insan gençliginde ögrenirMsn Nickleri ~~ Virgul yaslandiginda anlar ׺°”˜`”°º×

insanin yaρabileçegi en büyük ƒenalikMsn Nickleri ~~ Virgul kendisine olan güvenini kaybetmesidir

...insanlara üçünçü bir sans verme ikide kal...

kalbinMsn Nickleri ~~ Virgul mantiga sigmayan ayri bir mantigi vardir

...keske sözçügü yerineMsn Nickleri ~~ Virgul bir dahaki seƒere demeyi dene...

...konusmak ihtiyaç olabilirMsn Nickleri ~~ Virgul ama susmak bir sanattir...

sevgililerMsn Nickleri ~~ Virgul güzellige zamanla alisiρ onu gözleriyle degil duygulariyla görmeye baslarlar

sevmekMsn Nickleri ~~ Virgul bir baskasinin hayatini yasamaktir

umudunu yitirmis olaninMsn Nickleri ~~ Virgul baska kaybedeçek birseyi yoktur

--başkalarını aƒƒet ama kendini asla sözlerde yalan çoktur ama gözlerde asla unutulmadıgın zaman unutuldum sanma insan herşeyden bıkar ama sevdiginden asla

asamỉyorum enğellerỉ Msn Nickleri ~~ Virgul ğöζüm κara Msn Nickleri ~~ Virgul ğönlüm delỉ Msn Nickleri ~~ Virgul bu asκỉn sençe bedelỉ yasamaκtan vaζğeçmeκ mỉ..!

κarsỉlỉκsỉζ sevğỉnỉn Msn Nickleri ~~ Virgulve₣asỉζ sevğỉlỉnỉn Msn Nickleri ~~ Virgulbombos κalan bỉr elỉn açỉsỉnỉ bana sor Msn Nickleri ~~ Virgul bana sor yalnỉζlỉğỉ..!

Üζülsen elỉne bỉrsey ğeçmeζκỉMsn Nickleri ~~ Virguldünyanỉn halỉ bu hỉç değỉsmeζκỉMsn Nickleri ~~ Virgulsans ne ζaman ğüler bỉlỉnemeζκỉ dertlere bosverỉρ yasamalỉsỉn..!

asκtan yüzümüz ğülmedỉ dỉyeMsn Nickleri ~~ Virgultanrỉya bu ỉsyan bu sỉtem nỉyeMsn Nickleri ~~ Virgulheρỉmỉze çanı o verdỉ ỉseMsn Nickleri ~~ Virgulκul ve₣asızsa tanrỉ ne yaρsỉn..!
••.•´¯`•.•• eภ ๒üyük คşkı๓ รeภรเภ••.•´¯`•.••

~~~nasıl bir sevdaysa bu "karşı" koyamam~~~
yarım kaldım.. seni düşünerek bitti bir geçe daha.. gözlerim anlatıyor hislerimi ama..ben istesemde kelimelere dökemiyorum...ağlıyorum ağladıkça bir kez daha anlıyorum seni ne çok sevdiğimi..öyle bir hale geldim ki baktığımMsn Nickleri ~~ VirgulgördüğümMsn Nickleri ~~ Virgulduyduğum sensin.. çok uzaklardasın(!) ama...

seni seviyorum...

dünyada birini çok ƒazla seveçeksem o benim öleçegim kişi olaçak...

HASRETLİK ÇEKİLMİYOR BU SOĞUK GECELERDE...SENSİZ YAŞAMADIM Kİ....BU KAHPE BOŞ ŞEHİRDE...!!
ReSimKoLiKk..~
Süper Moderatör

Süper Moderatör

Kadın
Deneyim :

Kötü İhbar :

Ekstra
Aktiflik:
Msn Nickleri ~~ Empty
MesajKonu: Geri: Msn Nickleri ~~   Msn Nickleri ~~ Icon_minitimeSalı Haz. 08, 2010 6:17 am

can damarımdan ayrıLdım kapıyı çarptım arkama bakmadım qururumdan qeçemedim onu bi kez dinLemedim tanrım bana yardım et..

yüreimin sesi bana hesap sorar oLdu bebeim o qünden beri kaLbim çiçek qibi soLdu...

anLamadımki ne oLdu karar verdim çok erkenden nasibimi aLdım şimdi..
''....ayrıLamam ki severken...''

qitme kaL be yanımda şurada baş ucumda sana kurban oLurum eLweda deme bana...

dokunduum hiç bi tende kokun yok aradıqım mutLuLuqu qözLerinde buLdum

yaraLarım artık uzakta biyerde sessizce küllenip savruLuoo

sen son aşkım son ümidim oLacaksın kaLbimde her zaman tek kaLacaksın ruhum dudakLarında hayat buLuo yaşadıqım en büyük aşk sen oLacaksın...

ayrıLmamz çok qereksiz şimdi uzaktan sebepsiz

biri bana qeLsin oda sensin beni kırmış OLsanda...

qeL noLur qeL qittiqin yerden hayat çok sert katLanmak zor SENSİZ...

ben hep bekLedim hiç qiden oLmadı ...

hazırım kendimden qeçmeye aşk isterse keLebek ömrü kadar kısa sürse dönemem artık senin oLduqun şehre kanıo mavim içimde öLece..

qörmeden duymadan mümkün mü yaşamak eLLerim dokunmadan aşk
yaLanmı qerçekmi sen söLe hayat...

aşkı araken bitti yıLLarım....

aLayını siLer sana qeLirim...Msn Nickleri ~~ TATLIIIIIIIIIII6
ReSimKoLiKk..~
Süper Moderatör

Süper Moderatör

Kadın
Deneyim :

Kötü İhbar :

Ekstra
Aktiflik:
Msn Nickleri ~~ Empty
MesajKonu: Geri: Msn Nickleri ~~   Msn Nickleri ~~ Icon_minitimeSalı Haz. 08, 2010 6:17 am

kaLbimn mührünü aÇan tek anahtar Msn Nickleri ~~ Virgul né oLur snDé terk étmé béni ..

séfDim onu néDénsiz ..séfméDi $éréfsiz .. ama bis kaLDırDığımız g*tü inDirmésiniDé biLiris !!

öLümDén korkmuyorum Da ték korkum unutuLmak ..

a$kın çaLar saati kopya kaLpLér uyku böLDü ...

hücRéLérimin hér biriyDi kansérin yémi !!

söLéDikLérimDén çok sakLaDıkLarımDa sakLıyım .. wé qizLéDikLérimDé qizLiyim .. béni anLamak iÇin konu$tukLarımDan çok sustukLarıma kuLak wérin

aRanıyor sahibi ruhumun ..

hayata anLam yükLüyorum ıııııııı[]ıı %99..

sénsizLiktén DoğanMsn Nickleri ~~ Virgul séssizLik DoLu oLan =/

DoğruLuk sonsuzLuğun qüné$iDir .. nasıL oLsa Doğar

Tüm ümitLérim sénDéyDi..! // Hér zaman böyLé oLmam béncé fayDaLan bu DurumDan [.....] !

A$k oLunca konu.. qéLmiyo sohbétin sonu !!

masaLLar qérÇék DéiLDir .. né kaDar hayaL étsénDé ..

éski yérini kaLbimDé aRama.. GözümDén akan séLé karış†ın.. !

aLLahı^ım yağmur yağDır yérzüné pisLikk çokk !!

söyLénmémi$ sözLérim war !!
ReSimKoLiKk..~
Süper Moderatör

Süper Moderatör

Kadın
Deneyim :

Kötü İhbar :

Ekstra
Aktiflik:
Msn Nickleri ~~ Empty

öLüm öncesi yorgunLuk var gözLerimde?.göLgem biLe boğmak için fırsat koLLuyor

Siz entel dantel işlerle uğraşırken biz arka sokaklarda racon kesiyorduk

Seviyorsan yanımda kal sevmiyorsan ufaktan ufaktan yol al

Hаyаtin Ѕоnunа 5 kаLа Msn Nickleri ~~ Virgul GэL Dэŝэm • Gэl¡r mіsіŋ???

HaYaTıMıN GeRÇeK öYKüLeRiNe aYRıLaN Bi FiLMiN SouNTraCkiNdeiM.. ÖyLe BiR aN YaŞaDıMKi CeNNeTiDe HiSSeTTiM CeHeNNeMiDe...

Nereden bileceksin silaHıMıN şarJöRüne mermi DiYe SeNi KoYup DeFalArCa KaLbiMe SıKtıĞıMı???:

O melek yüzünMsn Nickleri ~~ Virgul benim güleryüzüm.
Şimdi geçmişim hüzünMsn Nickleri ~~ Virgul sensiz yaşanmış her bir gün...
Senden b
aşkaMsn Nickleri ~~ Virgul artık düşemem aşka.

dönüşü yoq geLemem artıq geLipde seni buLamam artıq bıraq bu sevda böyLe kaLsın kadere isyan edemem artıq

SiGaRaNıN uCuNdA AşKıN tÜtEr Bu AşK aNcAk MaHsErDe BiTeR BeNdEn BaSKaSıNı SeVeRsEn SeVdİğİnİn KoLLaRıNdA GeBeR.........

aLoNe DaNcEr PuPpEt

╔╗ ♥
║║╔═╦╦╦═╗
║╚╣║║║║╩╣
╚═╩═╩═╩═╝
coca cola reklamlarındaki penguen gibisin.Dört kapak versem gelir misin ??

» beny çekemeyenLer ''anten'' taKtırSıN « r&b musiç in me

-nе $еκіl ісіn vегеnlе nеde vегеn ісіn $еκіlden $еκіle qігеnle і$іm оlmaz..!

Geçmi$imi çöpe Attmı..Karı$tırın özenTiLEr

-Ben ne erkekler gördüm....Gül gül öLdüm

ººçığLığım boğâzımı késtiMsn Nickleri ~~ Virgul kânâ(yâ)mâDım
-dé hâLindéyim âcıLârın.ººº

♣▒▒▓▒▒▒▒▒▒▒▒▓▒▒▒▒▒▒▓▒▒▒▒▒▓▒▒▒▒▒♣

.......DÜş pé$indeySén düŞ pé$imé...

bana Şımarık Diyenin DiLini KoparırMsn Nickleri ~~ VirgulEline Veririm !

Her AdımımDa DeriNe Ö.L.Ü.Y.O.R.U.M.. !

**Nikahına beni de çağır Asuman istersen yaparım sana pansuman bu adam kim diye soran olursa dersin sıvacı Osmannnn :d:d:d

erkekler kadınlar önce yaratılmış olabilir ama her şaheserden önce bir kabataslak vardır

acele kan aranıyor grubu fark etmez(imza: vampir

yaLnızLıktan sessiz harfLeR seçeRsin…

BirRr köçüçük çocukK vaRmıshHh aLTına sıCar sıCar ağLarmıshHh

bugünlerde yeni hobim seni üzmek artık zorum alış

aşqq her daqqa qıwırırr .. <3

tabiri caiz değiLMsn Nickleri ~~ Virgulnumunem yoq sende kaLsın asLım..!!!

en qüseL çirqin benimm varmı uLen..!!

Lคภetlเ.ђคtยภ [Kan DamLar Dokunduğun YerLerden..!]

darĸness quenCh...

×●×●×эsrђarħeйqűs зmǿ×●×●×

HaYaT mOtRoCk HaDi KuDuRoCk

SeytaNa SöLicEm ArtIk $u TüyüNÜ bEnDeN AlSIN

;×___;mëin asKiim;___×;´¯`»WiLL dich niiiie verLiern× (seni asla kaybetmek istemiom)

Wenn du mich siehst sag masallahMsn Nickleri ~~ Virgul wenn du mich willst sag insallah. (Beni görünce masallah deMsn Nickleri ~~ Virgul beni istiosan insallah de.)

«**•»(¯`»S(¯`• ýcђ veýb meýŋ ђerż ġeђörT ŋur ýђr•´¯)S«´¯)«•**»« (ben biliyorumki kalbim sadece sana ait)

heyy sennn !!yok yok öbürüü ! ıııı yok yok yanındaki !! UuFf sana diyorum bee

seni seni seni deliler gibi seviyorum

aAaAAaa BU HAYATMI mrb bende ... ?

!!! SuYun IhTimaLi YokTur..DaLGaLanMak İçin İzin IsTeMeM..TsuNaMiYe BasLaDığımDa EnGeL DinLeMeM!!!

bİşe yapmak İstiyoRsan avazInın çıktığı kadaR SuS..!!

bir siqara izmaritinin üzürindeky kıpkırmızı ruj izi olMak isdiorm ısLak..canLıı...

beni bu oyunLarLa yıkamazsIn ya biRaz daha çaLı$ yada acI çeKmeye aLı$ !

bisde böLe qüseLim ya kabuLLeniR buRda kaLırsIn yaDa aRqanI döneR yoL aLırsıN .

UmRumdışı - Zıt (Y)

ne bekaR ne iLişqiDee bu aRaLaR saDece gaRiq biR çeLişkiDe xPP

aşqh bi toBa benseRR öNce teqmeİ basaRsIn soNRa peşİnden koşaRsIn keh keh (:

| *-*-* oRq4niqqq $hééKkééRR *-*-*- ||

Bhenım ne OLDuGuMu SorGuLAMa SeNİn ANNICanı SanMıoRuM..

ıl.lıl.lı.ıl.lıl.lı music is life ıl.lıl.lı.ıl.lıl.lı

έllέr qünåhKårMsn Nickleri ~~ Virgul
diLLέr qünåhKår...
bir çåğ yånqını buMsn Nickleri ~~ Virgul
bütün dünyå qünåhKår ..!

AkLimda BiR YiGin Soru IsaReTi ?????????????????????????????????

hay hay Msn Nickleri ~~ VirgulMsn Nickleri ~~ Virgulne istersen say say Msn Nickleri ~~ VirgulMsn Nickleri ~~ Virgul bençe senin askin lay lay hadi oglum yallah sana bay bay..!

boS biRakdim niCk yeRini heP boMbo$.....

aRka mSnde neLer oLuyor...?

Bu yazıyı FARKEDERSENMsn Nickleri ~~ Virgul FARKEDECEKSIN ki bu yazıyı FARKETMEN ya da FARKETMEMEN hiç FARKETMEZ. Sen en iyisi bu yazıyı hiç FARKETME.

géri sayıyorum ;
üç Msn Nickleri ~~ Virgul iki Msn Nickleri ~~ Virgul bir Msn Nickleri ~~ Virgul sıfır Msn Nickleri ~~ Virgul éksi bir
gittikçé soğuyor bu düş
saydam artık gözlérim
ki bu iyiyé işarét . ..

(%)..ömRümü haRcadigiM...KumaR gibiSin....(%)

hér karési
siyaha boyanmiş bir buLmacayim.
çözméyé çaLiştikçaMsn Nickleri ~~ Virguliçimdé kayboLursun..

Bu BeNiM SeRSeRi SeRBeST STiLiM!!!

”ˆ ''Netten 250 MB’lik bir dosya indirirkenMsn Nickleri ~~ Virgul bitmesine iki dakika kala elektrikler kesile de mosmor ol inşAllah!
BiLékLérmi késSs. . DamarLarmLa knDini as. .!!!

$iMdi öLe uzâKKy qêLdîqîm yôLLR yâNL$ bî ôyKûDêîm bnî YêNîDêN yâzZ!..

İlham perimi GEBERTTİM.Lirik yazmıyorum ....

hayat tarafında mars edİLmiş tavLa biLmeyen kiŞiLik =/

[ Herkez Kendi Çapında Muhteşemdir ; Kiminin Çapı WardıR Kiminin YarıÇapı ]

SizofrenikRuhumintiharameyiLLi....õLmekiStiyoroLem iyoRum..

ÖLmek için sebebim Yoq AmA yasamaq İçİNdE SINIRDAYIm..

The Sun Of My Dark Street ( karanlık sokaklarımın güneşi)
Dünya nüfusuna göre her erkeğe 2 kız düşüyormuş. Benim hakkımı kim yiyorsa haram zıkkım olsun
ReSimKoLiKk..~
Süper Moderatör

Süper Moderatör

Kadın
Deneyim :

Kötü İhbar :

Ekstra
Aktiflik:
Msn Nickleri ~~ Empty
MesajKonu: Geri: Msn Nickleri ~~   Msn Nickleri ~~ Icon_minitimeSalı Haz. 08, 2010 6:18 am

Aşk Gülmekten çok ağlamakMsn Nickleri ~~ Virgul yaşamaktan çok ölmekMsn Nickleri ~~ Virgul gelmekten çok gitmektir ve aşk öyle haindir ki nerede imkansız varsa orayı sever...

ZıLGıTLaRı aĞıTLaRıN KuCaĞıNa BıRaKaN BiR şEhİrDe YaSLaNıYoRuM HüZNe...
aĞıT YaKMaYı BiLMeYeN GeNçLiĞiM;aCı DeMLiYoR DiLiNdE...

SustuGum iÇin mİ tüm bunLar??
Çünkü ÖLÜM bir yok oluş degil
YENiDEN DOGUSTUR...!

artk eski haLim kaLmadı hiç (.)

qözLerimde yanan o ı$ık çoktan söndü (!)
eski co$kusu yok yüreğimin..
bedenimMsn Nickleri ~~ Virgul bu kendinden nefret eden ruhu ta$ımak istemiyor (.)
Ve bir itiraf ; AsLa qöründüüm kadar qüçlü olamadm

dünde-->sen
bugnde-->sen
yarında-->sen
umutta-->sen
hayaL de-->sen
yakmda-->sen
acımda-->sen
yasmda-->sen
huzurda-->sen
günmde-->sen
gecmde-->sen
içmde-->sen
dışmda-->sen
öLmde-->sen
yaşamda-->sen

kaN ve aTeş Küfrediyor Tüm Masallara
Yas TutuYor MeLeKLeR KaranlığıMıza
Ve Nasırlaşmış YüreğinLe Sen Aciz Dünya...!

HeR GeCiNiN En YoRgUnU BeN
AşK NaKLiYaTcıSıYıM
OmZuMdA SeN DiYe BiR YüK
BeNdeN BaŞkaSı TaŞıMaZ
BıRaKsAm OmZuM RaHaTLaR BeLki AmA
KaLbiM AğRıR O ZaMaN

»*[[ IsLanmamıŜ güLen gözLerimi bana Geri veЯ ]]*«
ReSimKoLiKk..~
Süper Moderatör

Süper Moderatör

Kadın
Deneyim :

Kötü İhbar :

Ekstra
Aktiflik:
Msn Nickleri ~~ Empty
MesajKonu: Geri: Msn Nickleri ~~   Msn Nickleri ~~ Icon_minitimeSalı Haz. 08, 2010 6:19 am

bu evin iςine yaLnızLık qirdiqinden beri ..
..her odaSı darmadaqınMsn Nickleri ~~ Virgultıpkı ruhum qibi..

SöyLenmemiiş SözLeriim var.!!
aFFetmek veya SiiLmek..iiyiiLeriin iintiikamıdır.!!

üς kuruşLuk heveSiimdii reziiL yüzünü qörmek.!
ReSimKoLiKk..~
Süper Moderatör

Süper Moderatör

Kadın
Deneyim :

Kötü İhbar :

Ekstra
Aktiflik:
Msn Nickleri ~~ Empty
MesajKonu: Geri: Msn Nickleri ~~   Msn Nickleri ~~ Icon_minitimeSalı Haz. 08, 2010 6:19 am

YaLnızLığı biLmiyoRsun..YaLnızLığı biLmeden beni yaLnız bıraktın ..!!

AtmıyoR kaLbim Msn Nickleri ~~ VirgulMsn Nickleri ~~ Virgul durdu ya$amım ...Ben öLüyoRum $imdi * Ho$çakaL !

Néyimdin benim ?Aşkım mı Msn Nickleri ~~ VirgulMsn Nickleri ~~ Virgul özLemim mi ? .. Oysa neFreTimdin .. (!)

AL kaLbim senin oLsun ..bana fazLa geLiyoR.. x(

Ço..ok bunaLdım..BiR yeRLeRDe ı$ıK göRüyoRum ama uLa$amıyoRumMmM !

KaLmadı hayat benim için Msn Nickleri ~~ VirgulMsn Nickleri ~~ VirgulyeniDén ba$Ladı hayat $énin için ...

bo$ biR $évgiyDi ..SaDécé $évmi$tim !

bédenim KadaR yüReğimde özLéDi $éni ...!
ReSimKoLiKk..~
Süper Moderatör

Süper Moderatör

Kadın
Deneyim :

Kötü İhbar :

Ekstra
Aktiflik:
Msn Nickleri ~~ Empty

A$k için diRénmé bana .. A$k bénim için bitti !!

* İmkansız a$kım

$hékéRLi Bhonibhonn x)))

$u$ pRénsés ; kaPan içiné ..
Kus pRénsés ; haykıR néfRéTini..
Git pRénsés ; yok oL bu Dünyadan ..
Çékmé Dünyanın KâhRını ..!
ReSimKoLiKk..~
Süper Moderatör

Süper Moderatör

Kadın
Deneyim :

Kötü İhbar :

Ekstra
Aktiflik:
Msn Nickleri ~~ Empty
MesajKonu: Geri: Msn Nickleri ~~   Msn Nickleri ~~ Icon_minitimeSalı Haz. 08, 2010 6:20 am

Kendimin ne olduqunu izin verin de sizden daha çok biliyim

Msn Nickleri ~~ Mlqeeaa2

Dewam edeceKsin yaLandan yaşamaya

Msn Nickleri ~~ Hitvs0
woLume %500

insanLarLa muhattap oLuyorum(!!)

UZAK DUR yakInImaaaaaa..
bu mesafeee benii bozaaaaarrr..
kimseLeeerr yana$masIn.
yaLnIzLIk payLa$ILmaz...

kopyaLa tarzımı yapIstıR hayatIna xD

Dudakdan akacak her bi kelimeden de payını alacak ecelim

bu aksamda anıları sensizliğe sarıp içtim..
kaybettikten sora anliyormus insan..!

kimsenin hakkımızda bisey bilmesine qereq yhoq...
herqes haddini bilsin yeter..!

ne iLiskide ne de ceLiskide :S

SiL adımı Bastan Yaz KaLbine
Baş Harfi Büyük OLsun Yeniden Küfret
Gecmişi Adam ettik OLmadı
BEN SUYUN OLDUM BARDAK DOLMADI

Bir damLa gözyası var eLimde..

eger benim oLsaydı size zamanı hediye ederdim..
eLimde degiL..ancak simdi sana koca bir boşLuk getiriyorum kucagımda..
içinde saf sözcükler ve dagıLmış bir ben oLan ..

Geçti istemem geLmeniMsn Nickleri ~~ Virgul
YokLuğunda buLdum seni;
Bırak vehmimde göLgeniMsn Nickleri ~~ Virgul
GeLmeMsn Nickleri ~~ Virgul artık neye yarar?

Msn Nickleri ~~
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Profil Nickleri